31
Mar
2014

Sushi ve Uzakdoğu Yemeklerini Mutfağınıza Taşımak Elinizde

31 Mart 2014

Ve biraz uzun zaman alsa da; Sushi ve Uzakdoğu yemekleri mutfağımıza da girdi. Bu konuda deneyim sahibi Sushico; müşterilerinden de gelen yoğun talep üzerine;  zaten süregelen sushi kurslarına devam etmenin  yanı sıra; Thai ve Çin mutfağının da öne çıkan lezzetlerini müşterilerine kurslarla, sevdirmeye devam ediyor.

SAMSUNG CSC

Sushico Nişantaşı Sushi Büfe ; Hepimiz yüzümüzde keyifli bir gülüş ile “Çinçin” “Japon japon”

Bu konuda Sushico’ya ilk açıldığı zamandan beri eşlik eden Zhu Usta önderlik ediyor. Kendisinin ben de dahil olmak üzere oldukça fazla hayranı var.

SAMSUNG CSC

Sushico Zhu Usta ; Banu Sağnak

Sushi lezzetinin püf noktalarını öğrenmek isteyen, Uzakdoğu mutfağının inceliklerini merak edenler için SushiCo, her hafta Cumartesi ve Pazar günleri Nişantaşı Sushico’ da kurslar düzenlemeye başlıyor. Cumartesi günleri 13.00 – 15.00 ve 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek kurs, Pazar günleri ise 14.00-16.00 ve 17.00-19.00 arası olacak. Japon şef Yutaka Hoshino gözetiminde verilecek sushi dersleri hem eğlenceli, hem de çok lezzetli!

sigma  (8)

Kişi başı 129 TL olan kursa katılmak için rezervasyonunuzu 444 SUŞİ (444 78 74) hattından yapabilir, lezzetli ve keyifli kursa dahil olabilirsiniz.

Nişantaşı SushiCo’da yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de düzenlenen özel sushi kurslarında, çocuklar da sushi yapmayı öğrenirken hem eğlenecek hem de farklı lezzetler keşfedecekler.

Sushi yapma tekniklerini öğreten Japon şef Yutaka Hoshino okullarda da özel seminerler veriyor.

Yoğun tempo içinde nefes almak için farklı ve eğlenceli bir etkinlik peşinde olan kurumsal şirketler de bu  özel sushi kurslarına katılabilirler.

Sushico; Sushi kurslarından sonra, Thai ve Çin mutfağı kursları ile Uzakdoğu lezzetlerini evinize taşıyor.

Çin, Japon ve Thai mutfağının büyüleyici tatlarını özenli ve yenilikçi bir anlayışla bizlerle buluşturan SushiCo, lezzet meraklılarına yeni yılda yeni sürprizlerle merhaba diyor.

Sushi kurslarıyla Japon mutfağını bir şölene dönüştüren SushiCo, Ocak ayı sonunda başlayacak Thai ve Çin mutfağı kurslarıyla da Uzakdoğu mutfağının lezzetlerini evinize taşıyor.

İnce Kıyım Çıtır Tavuk

Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi’nde (USLA) verilecek olan Thai ve Çin Mutfağı yemek kursları yaklaşık 2 saat sürecek. Thai Mutfağı kursu Taylandlı Şef Paya eşliğinde, Çin Mutfağı kursu ise Çinli Şef Zhu eşliğinde verilecek.

Kurs süresince, katılımcılarla birlikte Thai ve Çin mutfaklarına ait piyasadan kolaylıkla bulunabilecek malzemeleri içeren yemekler hazırlanacak. Thai Mutfağı kursunda Taylandlı şef Paya eşliğinde Bangkok Tom Yam, Thai Usulü Wonton, Pad Thai Tavuk ve Thai usulü Cashew Fıstıklı Mantarlı Acılı Tavuk’tan oluşan bir menü hazırlanacak. Çin Mutfağı kursunda ise Çinli şef Zhu eşliğinde Acılı Ekşili Çorba, Çin böreği, Singapur Erişte, ve Tatlı Ekşi Soslu Tavuk’tan oluşan bir menü hazırlanacak. Kursların biletleri 444 SUSI hattı (444 7874) ve USLA Mutfak Akademisi’nden alınabilecek.

sushiCOlogo

SushiCo Web Sitesi Büyüyor!

Teknolojinin hayatın ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde, SushiCo web sitesi veya mobil uygulamalar üzerinden sipariş vererek kazanılan hediye ve SushiCo puanlarla lezzeti zevk, harcamaları ise eğlenceli hale getirmek mümkün.

SushiCo web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden verilen siparişlerde, lezzet tutkunları toplam ödedikleri tutarın %20’sine kadar SushiCo puan kazanabiliyor ve kazandıkları puanları bir sonraki siparişlerinde kullanabiliyorlar. Üstelik, bir “SushiCo Puan” tam 1 TL değerinde!

SushiCo lezzet tutkunları için adres ‘www.sushico.com.tr’

SushiCo, 1997’den bu yana Suadiye, Levent İş Kule, Nişantaşı, Kanyon, Astoria, Palladium, Altunizade, Kemerburgaz, Bahçeşehir, Ümraniye Meydan, Ataköy Plus Avm, Kavacık, Akasya Acıbadem; Ankara GOP, Panora ve Gordion; Bursa Korupark, Kıbrıs Lefkoşa, Antalya Lara, Alanya; İzmir Alsancak, Ege Park ve Makedonya-Üsküp’deki restoran zincirleri ile en lezzetli Uzakdoğu yemeklerini sunmaya devam ediyor.İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Kıbrıs’ta çok geniş bir alanda paket servisi yapan SushiCo aynı zamanda tüm Türkiye’ye 2000 kişiye kadar özel menüler hazırlayıp catering servisi de vermekte. Seçkin müşteri kitlesine kaliteli servis vermekten ödün vermeyen SushiCo, yeni şubeler açarak Uzakdoğu lezzetlerini tüm meraklılarla paylaşmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current ye@r *