31
Mar
2014

Sağlıktan Gelen Güzellikte Rönesans Devrimi

31 Mart 2014

Merhaba, bu bölümde, başlıkta da gördüğünüz gibi konumuz “Sağlık ve Güzellik”, yani “Sağlıktan gelen Güzellik “; çünkü sağlığını ve doğal dengelerini koruyamayan hiçbir şey güzel kalamaz. Ve ben bu bölümde her zaman sizlere hiç çekinmeden, yaptığım yanlışlardan da bahsederek, nasıl doğru rehber ve doğal yolları bulduğumu, bir bir deneyimlerimi uygulamalı olarak anlatacağım.

image

Banu Sağnak

Bizler; hangi meslekte ya da misyonda olursak olalım; avukat, reklamcı, doktor, sanatçı ya da ev kadını hatta güzellik kraliçesi yine de birer kadınız. Güzel olmak güzel kalmak istiyoruz.

İşte; sevgili doğal güzellik rehberim Dr. Erçin Özüntürk ile 5 yıl önce koordinatörlüğünü yaptığım bir organik kozmetik şirketi adına katıldığım bir lansmanda tanıştım. Mesleği reklamcılık misyonu güzellik olan bir kadın olarak inanın işim daha zor. Yanlış yollara sapmak an meselesi.

1992 senesinde yarışma sonrası aynı zamanda Mimar Sinan’ da grafik tasarım reklam gibi ağır bir bölümde okurken; en az onun kadar ağır diyetler uygulamaktan hormonlarım dengesizleşti ve bunun sonucunda uzun süreli bir hormon tedavisi görmek zorunda kaldım. Vücudum hem su hem de  yağ topladı. Uzun bir süre bocaladım.

image

Dr.Erçin Özüntürk ; Banu Sağnak

Nerede kalmıştık; sevgili Dr. Erçin bey ile mesleğimi ve misyonumu ilgilendiren böyle bir davette tanışma şansına eriştim.Kendisi beni Avrupa’da sunduğu kongrelerde bir Avrupa güzeli olarak “Doğal simetrileri koruyan yüz” başlığı altında örnek gösteriyormuş. Ve “Bundan sonra  bu doğal dengeleri beraber koruyacağız sevgili Banu Sağnak” dedi bana. Birlikte birçok tv, reklam ve kongrelerde sosyal sorumluluk projelerinde çalıştık ve  güzelliğimin doğal dengelerini koruma konusunda bana rehberlik etti ve etmeye devam ediyor. Sizleri de doğal güzellik rehberim sevgili Dr. Erçin Özüntürk ile tanıştırmak istiyorum, konumuz her yaşta kadın ve erkeği ilgilendiren yöntem “Rönesans”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current ye@r *